KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10036095

nr 1003 6095

Akvarell

Erik Friberg, "Det glada 20-talet", 1973, 34x40

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

söndag 20 december 2015
kl 18:11:50